Kominisioni i ri, ja kur do të dalë me raportin për demarkacion – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kominisioni i ri, ja kur do të dalë me raportin për demarkacion

07:37 | 15 Nëntor 2017

Florim Isufi, pjesë e komisionit qeveritar për shënjimin e vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi, ka thënë se nuk e di saktë se kur do të dalin me raport.

“Çka mund të them është se raporti do të dalë shumë shpejtë dhe do t’i dërgohet qeverisë. Ajo do të vendos se çka do të bëjë me të”, tha Isufi në Interaktiv të KTV-së.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!