Konfirmohet lajmi i madh për Mohamed Salah – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Konfirmohet lajmi i madh për Mohamed Salah

15:33 | 14 Qershor 2018

“Mund të garantoj 100% që Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë”, konfirmoi përzgjedhësi i Egjiptit, Hector Cuper.

Mohamed Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë të Kupës së Botës.

Sipas raportimeve të fundit nga Rusia, Salah është riaftësuar 100%, përcjellë “Lajmi.net”.

Egjiptiani ka lënë pas problemin me krah, të cilin ia lëndoi Sergio Ramos në finalen e Ligës së Kampionëve.

“Mund të garantoj 100% që Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë”, konfirmoi përzgjedhësi i Egjiptit, Hector Cuper.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!