Konfirmohet problemi i parë i iPhone 8 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Konfirmohet problemi i parë i iPhone 8

18:53 | 27 Shtator 2017

Apple e ka konfirmuar sot një problem të modelit të ri, iPhone 8.

Kompania ka thënë se ekziston një problem me audion që krijon një tingull në disa thirrje telefonike. “Ekziston një problem në audio.

Ekipi jonë është duke punuar për të eliminuar këtë defekt” njofton Apple. I njëjti problem thuhet se ekziston edhe në thirrjet në FaceTime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!