KONFIRMOHET ! Ylli i madh i Manchester City-it, po largohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

KONFIRMOHET ! Ylli i madh i Manchester City-it, po largohet

19:05 | 14 Nëntor 2017

Claudio Bravo dëshiron të largohet nga Manchester City sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe do të përpiqet të detyrojë një dalje në janar, sipas raporteve nga Spanja, përcjell ORAinfo.

Kiliani u bashkua me Mancunians për t’u lidhur me trajnerin e vjetër Pep Guardiola verën e kaluar për 19.9 milion €. Ish-portieiri  i Barcelonës shpejt u bë i njohur për raportin e tij.

34-vjeçari është dy herë kampion i Copa Libertadores, dhe gjithashtu ka ngritur Ligën e Kampionëve me Barcelonën.

Problemi është, ai është në stol dhe kjo është arsyeja e tij pse ai dëshiron të largohet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!