Konfirmohet ! Ylli i madh po ik nga Juventusi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Konfirmohet ! Ylli i madh po ik nga Juventusi

15:44 | 13 Qershor 2018

Ka shumë dyshime në lidhje me transferimet  e Juventusit këtë verë, pasi ata kanë sytë tek disa lojtarë të mëdhenj (si Sergej Milinkovic-Savic dhe Mauro Icardi), por të tjerë mund të largohen nga klubi (si Gonzalo Higuain),përcjell ORAinfo.

Marotta dëshiron ta mbajë ekipin e tij sa më të paprekur, andaj kjë është arsyeja pse ai dëshiron të mbajë Miralem Pjanicin.

Ata po punojnë gjithashtu në frontin e Alex Sandro. Përveç këtyre dy lojtarëve, Juve tani po përpiqen të ruajnë Sami Khedira dhe Mario Mandzukic brenda skuadrës së Allegrit, pasi që  shefi i Juventusit i pëlqen shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!