‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare

10:00 | 14 Mars 2018

Kohëve të fundit është bërë trend ngjyra e bardhë e flokëv, shkruan ORAvip.

E kjo mund të vërehet edhe në skenën tonë muzikore, ku kemi shumë këngëtare e artiste bjondina.

Por , ato që ishin që nga fillimi, janë Luana dhe Marina Vjollca.

Ndërsa, ato tani kanë një ‘konkurrenc’ të fortë për bjondinën më të bukur.

Në këtë garë janë edhe Dafina Zeqiri, Adelina Tahiri, Elvana Gjata, Tuna, Enca, Bebe Rexha, Era Istrefi e shumë të tjera.

Po për ju, cila është bjondina më e bukur!?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi