Korab Shaqiri shaqiri nuk ndalet, ky është paralajmërimi i tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Korab Shaqiri shaqiri nuk ndalet, ky është paralajmërimi i tij

17:11 | 14 Qershor 2018

“Dashuri e këputur” mbetet projekti i fundit nga Korab Shaqiri.

E kjo këngë bëri bujë të madhe në media pasi aludohej se i është dedikuar bashkëshortes së tij, pas një ndarje të mundshme, shkruan lajmi net.

Ndërkaq, tani ai mesa duket do të rikthehet me projekte të reja muzikore që pritet të lansohen gjatë ditëve në vijim.

Përmes llogarisë personale në Instgram, Korabi bën të ditur se ka filluar inçizimet e këngës së re ku edhe shfaq një pjesë të saj.

“Kënga ime e re, hiti i verës, së shpejti”, është përshkrimi sipër imazhit.

Se çfarë projekti do të sjell Korabi e mësoni në vazhdim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!