Kosova kalon në epërsi ndaj Maltës, çfarë super goli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Kosova kalon në epërsi ndaj Maltës, çfarë super goli

21:23 | 11 Tetor 2018

Benjamin Kololli konkretizoi me gol një aksion të bukur për epërsinë e merituar të Kosovës.
Kosova ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Maltës në Ligën e Kombeve.

Benjamin Kololli konkretizoi me gol një aksion të bukur për epërsinë e merituar të Kosovës, përcjell “lajmi.net”.

Kosova edhe para golit kishte disa raste të mira për shënim.

Por, goli më në fund u shënua nga Kololli në minutën e 30-të të ndeshjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!