Kosova shënon sërish, hetrik i Kolollit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Kosova shënon sërish, hetrik i Kolollit

22:31 | 11 Tetor 2018

Kosova ka shënuar edhe golin e tretë sonte

Në minutën e 79’të ka shënuar golin e tretë Kololli, një supergol.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!