Kosovari ‘çmendet’ kur sheh çmimin e lartë të këpucëve, shikoni reagimin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kosovari ‘çmendet’ kur sheh çmimin e lartë të këpucëve, shikoni reagimin e tij

19:23 | 01 Dhjetor 2017

Çmimi mbi 200 euro i një palë këpucëve, në njërin prej lokaleve të Kosovës, ka “çuditur” një përdorues të “Facebook”-ut.

Sipas këtij të fundit, me aq para mund të kaloj gjithë sezonin dimërore duke u endur me TAXI.

“220 euro e kalon njeri dimrin tu u shteti me taxi pa e prek boren me kam kurrë”, ka shkruar ai.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!