Krerët e shtetit në takim, çka po ndodh? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Krerët e shtetit në takim, çka po ndodh?

11:08 | 12 Korrik 2018

Presidenti Hashim Thaçi ka përcjellë nga zyra e tij kreun e Kuvendit Kadri Veseli dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.

Të dy ishin në takim te i pari i shtetit, i cili u mbajt larg medieve, raporton Ekonomia Online.

Thaçi ka pararaparë në orën 10 takim me shefin e USAID-it, James Hope, për t’i ndarë një mirënjohje, kurse Haradinaj ka paralajmëruar një konferencë për medie në orën 11:30.

Të tre krerët e shtetit nuk kanë pranuar që të komentojnë për arsyen e takimit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!