Kroacia kaloi në finale, por shikoni çfarë ka bërë Edi Rama – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Kroacia kaloi në finale, por shikoni çfarë ka bërë Edi Rama

23:14 | 11 Korrik 2018

Edi Rama i është gëzuar kalimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror.

Kryeministri i Shqipërisë e ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke lënë të kuptohet se iu ka gëzuar fitores së kroatëve ndaj Anglisë, raporton ORAinfo.

Edi Rama në foton që e ka postuar ka lënë një mbishkrim “Photo of the day” (Fotoja e ditës)./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!