Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, kaq bukur nuk i kemi parë asnjëherë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, kaq bukur nuk i kemi parë asnjëherë

22:21 | 13 Mars 2018

Janë çifti më i përfolur i jetës publike. Anita dhe Ramush Haradinaj, ani pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin,përcjell ORAvip.

Si kryeministër, Ramushi është shumë i përkushtuar punës,por asnjëherë nuk e ka lënë anash familjen.

Njëjtë vepron edhe e zonja e shtëpisë, Anita. Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit../ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!