Kryeministri muskuloz i Kosovës (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kryeministri muskuloz i Kosovës (Foto)

12:30 | 11 Shtator 2017

Ramush Haradinaj sot ka marrë detyrën e kryeministrit të Kosovës.

Haradinaj përveç si politikan i guximshëm në opinion njihet për edhe turpin e tij muskuloz, përcjell ORAinfo.

Në disa foto që po qarkullojnë kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale, shihet kryeministri i ri i Kosovës Haradinaj i zhveshur pjesën e sipërme të trupit duke ekspozuar muskujt e tij.

Këtë fizikus Ramushi e ka arritur fal aktiviteteve të shpeshta fizike, duke filluar nga fitness e deri te ecjet me orë të tëra nëpër terrene malore. /ORAinfo/ 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!