Kryesia mblidhet të hënen, ja çka pritet të diskutohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Kryesia mblidhet të hënen, ja çka pritet të diskutohet

12:20 | 12 Tetor 2018

Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës të hënën.

Kuvendi i Kosovës ka bërë të ditur se të hënën më 15 tetor 2018, Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës.

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit do të mbahet në ora 9:00.

Ndërkaq, po të hënën në ora 10:00, do të vazhdojë seanca plenare e Kuvendit, me pikat e mbetura.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!