Ku e ke gjoksin ‘Ajo’ e Getit dhe Majkut (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ku e ke gjoksin ‘Ajo’ e Getit dhe Majkut (Foto)

22:02 | 11 Janar 2017

Berberi, kohë pas kohe realizon fotosesione nga më të ndryshmet.

Ndonëse shquhet për bukurinë e saj natyrale, ajo së fundi ka dëshpëruar me format e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Është gjoksi i saj ai i cili duket se nuk ka “mbushur” sa duhet sytjenat.

Xhesika u bë e njohur pasi mori pjesë në spotin ‘Ajo’ të Getoar Selimit dhe Majkut.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi