Kujdes: Mos hedhni ujin e nxehtë në xhamin e ngrirë të veturës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kujdes: Mos hedhni ujin e nxehtë në xhamin e ngrirë të veturës

16:49 | 23 Prill 2018

Këtu do të shihni se si xhami i veturës e përballon ndryshimin drastik të temperaturës.

Falë YouTube kemi rastin që të shohim ide dhe eksperimente të ndryshme që njerëzit provojnë.

Një e tillë është edhe kjo video ku një person tregon se çfarë ndodhë nëse derdhim ujë të nxehtë në xhamin e ngrirë të veturës, transmeton Express. Eksperimenti është bërë në Rusi në një veturë Lada Samara.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!