Kujdes! Mos pini kafe në mëngjes me stomak të zbrazet, ja pse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Kujdes! Mos pini kafe në mëngjes me stomak të zbrazet, ja pse

08:32 | 31 Gusht 2018

Mos pini kafe kur e keni stomakun e zbrazët.

Për të mësuar arsyen se pse nuk bën të ndodhë diçka e tillë, ndiqeni videon më poshtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!