Kujt i thotë Genc Leka “E imja je”!? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kujt i thotë Genc Leka “E imja je”!?

10:15 | 12 Korrik 2018

E imja je’ është projekti më i ri muzikor i cili është shtuar në mesin e shumë hiteve verore.

Kjo është kënga e parë me të cilën në tregun muzikor shqiptar ka debutuar Genc Leka.

Kënga erdhi me videoklip shumë veror, e tematikë ka dashurinë.

Ky projekt u mirëprit mjaft mirë nga publiku dhe Genci nuk e ka ndërmend të ndalet me publikimin e këngëve të reja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!