Kumria dhe Sahidja e Motrave Mustafa sapo dolën nga frizerja, janë bërë si nuse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Kumria dhe Sahidja e Motrave Mustafa sapo dolën nga frizerja, janë bërë si nuse

18:11 | 20 Shtator 2018

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot Kumrija dhe Sahidja kanë publikuar një foto së bashku në të cilën shihet se janë rregulluar dhe po duken tejet bukur.

Shikoni më poshtë fotografinë e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!