Kumrie Mustafa feston përvjetorin e martesës, vesh vello sërish për burrin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kumrie Mustafa feston përvjetorin e martesës, vesh vello sërish për burrin e saj

23:38 | 13 Qershor 2018

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E Kumria, njëra nga motrat ka festuar përvjetorin e martësës me ç’rast ka veshur një fustan të formë velloje.

Kaq bukur po duket ajo./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!