Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

17:45 | 17 Maj 2018

Learta Jakupi e cila me veshjen e saj komentohet shumë, shkruan ORAvip.

Ajo u be e komentuar pas martesës me djalin e këngëtares se njohur Shyhrete Behlulit, Kushtrimin.

Learta dhe Kushtrimi kanë disa vite qe janë se bashku dhe pas martesës se tyre kanë edhe ne djalë.

Learta arrin qe te kujdeset shumë bukur për dukjen e saj, mirëpo edhe kunata e saj Neca kohen e fundit ka marr vëmendje te madhe.

Ne rrjetin social Instagram Neca ka postuar një fotografi dhe ka treguar se është një besimtare e devotshme, dhe ka mbushur tryezën me ushqime tradicionale./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!