Kur Bes Kallaku ‘pozonte’ pranë Neymarit…Ja si e kujton ai këtë kohë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kur Bes Kallaku ‘pozonte’ pranë Neymarit…Ja si e kujton ai këtë kohë…

23:24 | 13 Janar 2018

Bes Kallaku është ndër humoristët më të dashur shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ai u bë shumë i njohur dhe i dashur për publikun me rolin e tij të “Skifterit” në Portokalli, pjesë e së cilës nuk është më.

Besi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shumë prej tyre të natyrës komike.

Një të tillë e bëri edhe sot, duke bërë një fotoshop sikur është fotografuar pranë lojarit të njohur, Neymar.

“Dy vite më parë”- ka shkruar Besi në fotografinë në fjalë…/ORAinfo/

2 years ago er ejjjjjjj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!