Kur Nora dhe Roberti filluan lidhjen, ishin kaq të rinj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kur Nora dhe Roberti filluan lidhjen, ishin kaq të rinj

17:24 | 07 Dhjetor 2017

Sot janë çifti më i komentuar në media, Nora dhe Roberti këtë intensitet të komentimit në media kishin qysh se ata prezantuan lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Dy këngëtarët aktualisht kanë të ardhura të mira financiare prej biznesit të muzikës. E një pjesë të mirë të tyre i shpenzojnë edhe për garderobën e tyre.

Po në fillimet e tyre ata nuk u paraqitën në këtë mënyrë. Shumë me të rinj me një pamje krejt ndryshe ata publikuan lidhjen e tyre edhe në publik.

Nëse i keni harruar ja si dukeshin ata./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!