Kur Ramushi e hedh vallen, Anita shkrihet pas tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kur Ramushi e hedh vallen, Anita shkrihet pas tij

21:38 | 14 Nëntor 2017

Edhe pse në një pozitë të lartë, njihet me thjeshtësinë që e karakterizon.

Ish e dashura e reperit të famshëm Getoar Selimit, sapo i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hana Shehun e cila në dasmën e saj mblodhi shumë njerëz të famshëm të vendit tonë, shkruan arbresh.info, ndër të cilët ishin edhe kryeministri Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën.

Në fotografitë e më poshtme mund të shikoni se si kryeministri dhe Anita hedhin vallen në dasmën e Hanës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!