Kur Teuta e Bubulina ishin të reja, kaq të bukura dukeshin motrat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Kur Teuta e Bubulina ishin të reja, kaq të bukura dukeshin motrat

20:06 | 08 Nëntor 2018

Teuta e Bubulina Krasniqi janë dy motrat e famshme të ekranit kosovar që me profesionet e tyre u bënë ndër më të famshmet.

Teuta edhe tani është në krye të aktoreve më të popullarizuara ndryshe nga motra e saj që e la muzikën më herët, përcjell ORAinfo.

Por të dyja kanë ende shumë ndjekës në rrjetet sociale që janë kureshtarë me jetën e raportin që kanë dy motrat.

Teuta ka publikuar disa fotografi ku bashkë me Bubulinën ishin më të reja e shumë kohë shpenzonin bashkë.

Me një stil krejt ndryshe nga që jeni mësuar t’i shihni sot, ja sa të bukura dukeshin dy motrat Krasniqi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!