Kur Yllka Kuqi u martua, nuse më të bukur nuk keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
25 °C

Kur Yllka Kuqi u martua, nuse më të bukur nuk keni parë

17:46 | 13 Shkurt 2018

Yllka Kuqi së fundi u bë këngëtarja më e kërkuar në tregun muzikor. Shquhet për talentin që ka në këndim dhe vlerësohet si një këngëtare shumë profesioniste.

Ajo tani iu bashkua edhe këngëtarëve të muzikës popullore, pasi si zhanër është një nga më fitimprurësit, përcjell ORAinfo.

Yllka e re në moshë i dha fund beqarisë së saj dhe pamja e saj si nuse bëri bujë mediatike.

Me fustan të bardhë dhe krah mashkullit më të dashur në jetën e saj, ajo kurorëzoi dashurinë me martesë.

Yllka është prej nuseve më të bukura që keni parë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari