Kusari-Lila e Gjini debat me kunja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kusari-Lila e Gjini debat me kunja

21:09 | 14 Nëntor 2017

Kandidatët për kryetar të Gjakovës, janë përballuar në debatin e Duel-D në Tv Dukagjini.

Kandidatja e Alternativës Mimoza Kusari-Lila, i është drejtuar kundër kandidati Ardian Gjinit, duke i thënë mësohu të lexosh.

“Mësohu të lexosh njëherë”, ka thënë ajo.

Por i menjëhershme ka qenë reagimi i Gjinit, kështu duke i thënë se di të lexojë më mirë se ajo.

Komuna e Gjakovës ka shkuar në balotazh me këta kandidatë: Mimoza Kusari-Lila nga Alternativa, dhe Ardian Gjini nga AAK.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!