Kush i ka hyrë në mes Safetes dhe bashkëshortin të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Kush i ka hyrë në mes Safetes dhe bashkëshortin të saj

13:09 | 14 Qershor 2018

Motrat Mustafa janë këngëtaret të cilat pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Çdo këngë që publikojnë pëlqehet shumë, pasi që zëri i tyre ka bërë që të gjithë të dëgjojnë.

Mirëpo Safetja është ajo e cila kohen e fundit po komentohet shumë, pasi që është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së bashku me vajzat dhe bashkëshortin kanë dal në shëtitje dhe duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!