Kush ia dhuroi? Rina vë kurorë diamantësh në kokë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kush ia dhuroi? Rina vë kurorë diamantësh në kokë

21:12 | 14 Shtator 2018

Rina Balaj tashmë është ndër vajzat më të përfolura të shoëbizzit vendor.

Një rivalitet i shpalluar nga fansat e tyre mes asaj dhe Taynës ka bërë që të dyja të jenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAvip.

Së fundmi Rina ka realizuar projektin e saj më të ri të titulluar ‘Gigi’ i cili po rezulton mjaftë i suksesshëm.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një nga efektet e snapit dhe duket sikur të kishte vënë në kokë një kurorë me diamante./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!