Kushtet e rënda ekonoike, ky qytetar flen në rrugë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Kushtet e rënda ekonoike, ky qytetar flen në rrugë

12:04 | 18 Shtator 2018

Shumë qytetarë në vendin tonë jetojnë në kushte të rënda ekonomike.

Kushtet e vështira detyrojnë njerëzit të bëjnë edhe atë që s’mund të paramendohet, shkruan Indeksonline.

Kështu një i moshuar pa kulm mbi kokë, strehën e vetme e ka gjetur nën qiell.

Në këtë fotografi që prek emocionet, mund të shihni se si ai shtrirë në një dyshek, po fle nën dritën e hënës në rrugët e Pejës, saktësisht fare pranë Fakultetit të Biznesit në këtë qytet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!