Kuvendi në telashe me kuorumin  – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kuvendi në telashe me kuorumin 

23:29 | 14 Shtator 2018

Kuvendi i Kosovës punimet i vazhdoi edhe të premten. Por, ato nuk i ecën hiç më mirë se një ditë me herët.

Në mungesë të LDK-së e VV-së, seanca nisi me vonesë, derisa shumë pika për të cilat nevojiteshin dy të tretat e deputetëve u shtynë.

Megjithatë, u votuan të tjerat për të cilat duhej vetëm shumica e thjeshtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!