Kuvendi shkon në pauzë deri në orën 15:00 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kuvendi shkon në pauzë deri në orën 15:00

13:22 | 07 Dhjetor 2017

Pas shumë diskutimeve në seancën e sotme për programin qeverisës të Haradinajt, Kuvendi ka vendosur që të shkohet në pauzë deri në orën 15:00.

Në seancën plenare si pikë e rendit të ditës ishte “Shqyrtimi i Programit të Qeverisë së Republikës së Kosovës 2017-2021”.

Gjithashtu kryeparlamentari Kadri Veseli, ka vendosur që seanca e radhës për buxhetin të mbahet të dielën.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!