Ky do të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Napolit me Ancelottin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ky do të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Napolit me Ancelottin

14:54 | 23 Maj 2018

Carlo Ancelotti pritet të zyrtarizohet si trajner i ri i Napolit.

Ekipi nga San Paolo ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur italian i cili do ta zëvendësojë Maurizio Sarrin që ka vendosur të largohet nga detyra.

Mediat italiane kanë publikuar atë që mund të jetë formacioni i Napolit me Ancelottin, përcjell lajmi.

Në skuadër parashihet ardhja e përforcimeve të mëdha përfshirë Arturo Vidal nga Bayern Munich dhe Karim Benzema nga Real Madrid.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!