Ky është 94 vjeçari nga Vushtrria që ka 23 fëmijë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ky është 94 vjeçari nga Vushtrria që ka 23 fëmijë

19:08 | 11 Maj 2018

Hajzer Bojku nga Druari i Vushtrrisë është prind i 23 fëmijëve.

Në një video të postuar në kanalin zyrtar të Komunës së Vushtrisë.

Ai tregon për sfidat e të pasurit shumë fëmijë gjatë kohës së pushtimit serbo-sllav.

Për më shumë, shikoni videon në vijim:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!