Ky është kombinimi më i mirë deri më tani i maturantëve! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Ky është kombinimi më i mirë deri më tani i maturantëve!

20:19 | 17 Maj 2018

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë.

Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia është tek mbrëmja e matures, shkruan ORAvip.

E ndër çiftet më të bukura, ishte edhe ai i veshur me ngjyrë vishnje ku vajza kishte fustanin me këmbën e hapur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!