Ky është kundërshtari i rrezikshëm i Juventusit në fazën tjetër të Champions League – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ky është kundërshtari i rrezikshëm i Juventusit në fazën tjetër të Champions League

13:24 | 07 Dhjetor 2017

Faza e grupeve të Ligës së Kampioneve në UEFA është e plotë dhe 16 skuadra janë kualifikuar për fazën eliminatore, në të cilën do të ketë disa takime shumë interesante transmeton ORAinfo.

Juventusi, pasi ka përfunduar i dyti pas Barcelonës, mund të përballet me një nga katër skuadrat angleze që u  kualifikuan në mesin e  16 skaudrave më të  mira.

Bardhezinjtë mund të përballen  nga Liverpooli, Manchester City, Manchester United ose Tottenham Hotspur.

Asnjë nga katër ekipet angleze  nuk do të pëlqejnë një udhëtim në Torino, i cili është një vend shumë i vështirë për t’u luajtur kur presioni është në krye gjithmonë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!