Ky është një detaj i çmendur që iu ka ikur në ndeshjen mes Milan-Napoli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Ky është një detaj i çmendur që iu ka ikur në ndeshjen mes Milan-Napoli

23:48 | 16 Prill 2018

Milan të dielën nuk arriti që të nxjerrë më shumë se një barazim 0-0 ndaj Napolit, ndeshje kjo e cilësuar si një debi.

Përballja e këtyre gjigantëve u zhvilluar në San Siro, ku të pranishëm ishin më shumë se 65,786 tifozë,përcjell ORAinfo.

Kjo tregon qartë se Gattuso ka arritur të i rikthejë në stadiume tifozët e zjarrtë, ani pse kohëve të fundit skuadra kuqezi nuk ka pasur rezultate të kënaqshme.

Gjithsesi, kjo nuk i ka ndaluar që fansat e zjarrtë ta përkrahnin  ekipin e tyre të zemrës. Milan përmes një postimi në faqen zyrtare i ka falënderuar ata për mbështetjen e pa kusht./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!