Ky është njëri me i madh në botë, por ajo vazhdon…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Ky është njëri me i madh në botë, por ajo vazhdon…!

19:25 | 31 Tetor 2018

Po, po është e vërtetë. Ky person quhet Igor dhe është njeriu me i gjatë në botë.

Ai është i gjatë 2.4 metra dhe vazhdon të rritet çdo ditë e me shumë.

Gjëja e parë që vëreni tek Igori është gjatësia e tij, por ai është edhe shumë simpatik, qesharak dhe pa komplekse, transmeton lajmi.net

Ai gjithashtu buzëqesh shumë – vetëm duheni ta gjeni mënyrën për ta bërë të qesh.

Në videon e mëposhtme mund të njiheni me njeriun më të madh në botë që i bën njerëzit normal të duken sikur foshnje para tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!