Ky është problemi kryesor i Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ky është problemi kryesor i Milanit

16:15 | 22 Prill 2018

Menaxheri i klubit të Milanit dhe ish-portieri legjendar ,Christian Abbiati ka treguar se ku qëndron problemi te ekipi i Milanit, pas humbjes dëshpëruese nga Benevento, përcjell ORAinfo.

Tani 40 vjeç, Abbiati u bashkua me Milanin në vitin 1998 dhe qëndroi atje deri në 2016, para se të tërhiqej si një lojtar i Milanit. Ai bëri më shumë se 300 paraqitje për klubin dhe më pas mori përsipër si një menaxher klubi, duke vepruar si ndërmjetës midis ekipit dhe klubit.

. Italian tha: “Asnjë prej sulmuesve tanë nuk ka arritur shifrat e dyfishta”.”Ne krijojmë shumë raste, por ne finalizojmë pak, por kemi besim të madh tek sulmuesit tanë, shpresojmë se së shpejti do të bëjmë punën më mirë”, ka përfunduar Abbiati./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!