Ky është vendimi zyrtar i Bayern Munchen për Lewandowskin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ky është vendimi zyrtar i Bayern Munchen për Lewandowskin

19:14 | 13 Qershor 2018

“E kam thënë javë më parë, vë bast se Robert do të qëndrojë me ne, e konfirmoj bastin”, deklaroi ai.

Robert Lewandowski do të mbetet te Bayern Munchen.

Lajmin e ka konfirmuar Karl-Heinz Rumenigge.

“E kam thënë javë më parë, vë bast se Robert do të qëndrojë me ne, e konfirmoj bastin”, deklaroi ai.

“E ka kërkuar Real Madrid? Në të dyja ndeshjet e Champions kemi drekuar me menaxherët e tyre dhe kurrë nuk doli në diskutim ky argument. Një herë patëm një futbollist që e kërkonte Florentino Perez, por e mbyllëm shumë shpejt derën. Kemi marrë një vendim të qartë”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!