Ky futbollist i pa ‘sherrin’ Coutinhos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Ky futbollist i pa ‘sherrin’ Coutinhos

10:13 | 14 Janar 2018

Ousmane Dembele ndihet i lënë jashtë në Barcelonë pas ardhjes së Philippe Coutinho nga Liverpool, tregon Diario Gol, përcjell ORAinfo.

Gazeta spanjolle pohon se ish-sulmuesi i Dortmundit është i shqetësuar për vendin e tij në ekip, pasi që  Lionel Messin dhe Luis Suarezin  dëshirojnë Coutinhon në formacion në vend të tij.

Raporti thotë se Messi ka mjaft ndikim me klubin që të zgjedhë atë që dëshiron në fushë dhe se miqësia e tij me stilin e lojës braziliane dhe Coutinhos ka  bërë që 20 vjeçari  të shqetësohet  se mund të përfundojë si  i pavlefshëm në fushë../ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!