Ky grim e ka ndyshuar krejtësisht Leonora Jakupin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ky grim e ka ndyshuar krejtësisht Leonora Jakupin

14:46 | 17 Prill 2018

Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Ajo përveç potencialit në muzikë gëzon edhe pamjen shumë të bukur dhe provokuese.

Së fundi është publikuar një imazh nga grimerja e saj ku Leonora shihet e grimuar goxha rëndë por dukej shumë e bukur, transmeton Indeksonline.

Edhe Leonora 39 vjeçare, në këto imazhe nuk mund të shihje as edhe një defekt në fytyrën e saj.

Ndryshe, Leonora ka më shumë se 20 vite në skenë duke u shndërruar në njërën nga këngëtaret e preferuara për shumë breza.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari