“Ky lojtar mund të luaj pa problem për Realin apo Barcelonën” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

“Ky lojtar mund të luaj pa problem për Realin apo Barcelonën”

18:14 | 14 Shtator 2018

Wilfired Zaha është duke u shndërruar në një top-sulmues në këtë sezon.

Sulmuesi anglez që disa sezone është duke shpërthyer te Crsytal Palace, andaj legjenda e klubit të tyre, Clinton Morrison, thotë se ai mund të luaj për Real Madridin dhe Barcelonën.

“Ai është një top-lojtar, tashmë është duke e dëshmuar atë në secilën ndeshje”, ka thënë Morrison, përcjell ORAinfo.

“Unë befasoj se ai është një lojtar që mund të luaj pa problem për ekipet e mëdha, ekipe si Real Madridi dhe Barcelona”, ka shtuar legjenda e Crystal Palaces./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!