Labi del me Agim Bahtirin, Sabriun e Gjyste Vulajnë, veshja e këngëtares i ‘çmend’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Labi del me Agim Bahtirin, Sabriun e Gjyste Vulajnë, veshja e këngëtares i ‘çmend’

23:54 | 19 Shtator 2018

Gjyste VulajAhengjet e ndryshme shpesh bëjnë bashkë fytyra publike që si rastisim shpesh.Një kombinim të tillë e hasim në fotografinë e fundit të këngëtares Gjyste Vulaj.Ajo ka pozuar krah nënkryetarit të AKR-së, të parit të Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Nuk dihet saktësisht e çka i ka bërë bashkë dy emrat e njohur bashkë me Sabri Fejzullahun dhe prezantuesin Labinot Gashi por nga fotografia, duket se po kalojnë goxha mirë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!