Labi e lë Qëndresën duke vallëzuar dhe e puth këtë femër, por e kap kamera – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Labi e lë Qëndresën duke vallëzuar dhe e puth këtë femër, por e kap kamera

13:30 | 17 Tetor 2017

Labi dhe Qëndresa mbuluan gjithë kopertinat e mediave rozë. Me dasmën e tyre që mblodhi shumë këngëtarë të famshëm e informuan publikun me çdo detaj, përcjell ORAinfo.

Derisa Labi dhe Qëndresa vallëzonin në mes, Labi e lë vetëm atë dhe e puth Leze Qenën, e cila bashkë me të tjerët e shijoi në maksimum dasmën.

Por këtë moment e kapi kamera e Medës të cilën e publikoi më pas./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!