Labi e Meda dalin në darkë bashkë me gratë e tyre, por shikoni sa shumë janë shëndoshur Lulja e Qëndresa – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Labi e Meda dalin në darkë bashkë me gratë e tyre, por shikoni sa shumë janë shëndoshur Lulja e Qëndresa

18:38 | 16 Prill 2018

Meda është ndër këngëtaret më aktiv dhe më të dashur për publikun tone.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAvip.

E në një nga fotografitë ai shihet së bashku me gruan e tij Lulën dhe Labin me Qëndresën.

Të katërt po duken me veshje mjaftë elegante në një ambient festiv.

Por, ajo që bie në sy janë kilogramët e tepër që ua zbuluan fustanat Lulës dhe Qëndresës./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari