Labi e publikon gruan e Nexhat Osmanit të veshur në këtë mënyrë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Labi e publikon gruan e Nexhat Osmanit të veshur në këtë mënyrë

14:08 | 07 Dhjetor 2017

Labinot Gashi ende pa e marrë veten nga dasma madhështore dhe rrjedhmisht e lodhshme për të, ai filloi punën e tij si moderator, përcjell ORAinfo.

Si çdo herë në emisionet e tij kemi shumë surpriza dhe risi, ai këtë herë orgaznizoi një vikend në Bogë me shumë këngëtarë kryesisht të muzikës popullore.
këngëtarët u shoqëruan nga partnerët e tyre duke na sjellë kështu një imazh të fmailjeve të tyre.

Është Nexhat Osmani protagonist i këtij emisioni i cili shkoi me gruan e tij. Një foto të tillë e ka publikuar Labi, po ajo që nuk shkon këtu është pamja e gruas së Nexhatit e cila nuke paramendoi që Labi do ta publikoj edhe në këtë gjendje apsi është mësuar të paraqitet vetëm në fustanet e saj elegante.

Megjithatë një foto e bukur që tregon raportin mes Nexhatit dhe gruas së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!