Labi ia prezanton gruan Afrim Muqiqit, ja çfarë zonjë është ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Labi ia prezanton gruan Afrim Muqiqit, ja çfarë zonjë është ajo

22:37 | 12 Tetor 2017

Labi nuk i po ndal ahengjet e tij edhe pse ka kaluar sezona e tyre. Ai gjithmonë shihet në shoqëri të këngëtareve pavarëisht se nuk është koleg i tyre, përcjell ORAinfo.

Së fundi është parë së bashku me Afrim Muqiqin dhe gruan e tij të ulur në të njëjtën tavolinë.

Labi e prezanton zonjën e Afrimit, shikoni si duket ajo!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi