Lacazette ia terron Gjermanisë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lacazette ia terron Gjermanisë

22:29 | 14 Nëntor 2017

Lacazette edhe një herë ka realizuar në ndeshjen miqësore kundër Gjermanisë, 2-1. Francezi ka shënuar në minutën e 75 duke e dërgua kështu në epërsi kombëtaren e tij ndaj Gjermanisë,përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!